Dla biznesu

Apartamenty dedykowane biznesowi

Apartamenty dedykowane biznesowi

Komfort służbowych podróży

W StudioInn wierzymy, że wypoczynek to kluczowy element udanych pobytów służbowych. Po długim szkoleniu czy negocjacjach z klientem potrzebujesz własnej przestrzeni. Miejsca, gdzie zregenerujesz siły i przygotujesz się do podejmowania nowych wyzwań. Odpowiedzią na potrzeby gości biznesowych są nasze apartamenty w centrum, w których odetchniesz po intensywnym dniu.

W pełni wyposażone apartamenty

We Wrocławiu jak w domu

Komfort własnego mieszkania z dala od domu? Zapraszamy do aparthotelu StudioInn! W centrum Wrocławia stworzyliśmy wyjątkowe apartamenty, będące idealnym zwieńczeniem długiego i ciężkiego dnia pracy. Dogodnie zlokalizowane pozwolą Ci oszczędzić cenny czas na dojazdach i wypocząć wygodnie w biznesowej podróży. 

By sprostać klientom biznesowym, wszystkie apartamenty zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy z dbałością o najmniejsze detale. Do dyspozycji gości oddajemy funkcjonalne lokale z przestrzenią sprzyjającą regeneracji sił, kreatywnemu wypełnianiu pracowych obowiązków i przygotowywaniu posiłków. 

Bezpieczeństwo transakcji
Indywidualna
obsługa klienta
Natychmiastowe potwierdzenie
Gwarancja
najniższej ceny
mobile nav bg
Rezerwacja niedostępna Prosimy o kontakt telefoniczny
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij